logo

PARSOOA

logo

PARSOOA

کاربرد چراغ های ریلی

یکی از تجهیزات روشنایی پرکاربرد است که برای زیبا سازی دکوراسیون اماکن مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ ریلی بر روی یک ریل مخصوص نصب می شود و سیم کشی ها در این ریل صورت می گیرند.

نورپردازی خانه با چراغ های ریلی

ما زمانی که قصد نورپردازی نقاط مختلف از یک مکان را داریم، از چراغ های ریلی بهره می بریم. به عنوان مثال از چراغ های ریلی می توان در نقاطی مانند راهرو های خانه و آشپزخانه استفاده کرد. البته نقاطی مانند نزدیک درب ها و پنجره ها، مکان های مناسبی برای نصب چراغ های ریلی نیستند. همچنین در صورت بلند بودن سقف خانه، به مشتریان و مصرف کنندگان چراغ های ریلی پیشنهاد می شود که چراغ های خود را با کمک کابل های نگهدارنده از سقف آویزان کنند.

 

کاربرد چراغ های ریلی

چراغ های ریلی در مکان هایی مانند فروشگاه ها، ویترین های مغازه ها، گالری ها و کافی شاپ ها قابل استفاده هستند. همچنین این محصولات به عنوان یک منبع روشنایی زیبا و مدرن، در منازل و ساختمان ها کاربرد دارند. چراغ های ریلی از امکان گردش با زاویه ۳۶۰ درجه برخوردارند و جهت نور آنها قابل تنظیم است.

 

 

از مهمترین خصوصیات و ویژگی های چراغ های ریلی می توان به مواردی همچون قابلیت حرکت به جهات مختلف، کاهش مصرف انرژی، وزن پایین، امکان متمرکز سازی نور، فراهم کردن نور مورد نیاز و قیمت اقتصادی اشاره کرد. چراغ های ریلی پارسوآ  از جدید ترین تجهیزات روشنایی در بازار محسوب و در دو طیف رنگی مهتابی، آفتابی و رنگ  بدنه سفید و مشکی ارائه می شوند.